Euphoria Spa

Najczęściej kupowane

Aktywne filtry

Nail Spa - ExCUTICLES 50 ML

Cena 59,00 zł
Dostępność: 185 W magazynie
Profesjonalny preparat intensywnie zmiękczający i nawilżający skórki, umożliwia ich łatwe usunięcie. Niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się nadmiaru skórek podczas zabiegu manicure. Formuła Vegan. Keratolityk.

INFINITY BLOOM HAND CREAM 75 ml

★★★★★
Cena 32,00 zł
Dostępność: 42 W magazynie
Krem do rąk Infinity Bloom Cream 75 ml zabierze Cię w obłędną podróż po kwitnącym, majowym ogrodzie. Daj się uwieść bogactwu intensywnych zapachów zamkniętych w ultra odżywczej formule.

INFINITY GLAMOUR CREAM 250 ml

★★★★☆
Cena 89,00 zł
Dostępność: 610 W magazynie
Rozświetlający krem ze złotymi drobinkami do dłoni, stóp i ciała z alantoiną i masłem shea, formuła VEGAN, oparty w 87% na składnikach pochodzenia naturalnego.

Baza hybrydowa 01 CLEAR STONE BUILDER BASE COAT...

★★★★★
Cena 79,00 zł
Dostępność: 400 W magazynie
Profesjonalna baza typu gel polish UV/LED, przeznaczona do stylizacji z użyciem lakierów hybrydowych lub hybrydowo-żelowych. Świetnie nadaje się do nadbudowy i wyrównania płytki paznokcia. Dzięki dużej przyczepności znacząco wydłuża trwałość stylizacji.

01 GLASS - INCEPTION UV/LED GEL 30 ML

★★★★★
Cena 89,00 zł
Dostępność: 98 W magazynie

INCEPTION- ŻEL W BUTELCE

INCEPTION to profesjonalny i wegański żel budujący UV/LED, który przyspiesza pracę salonową. Idealny do uzupełnienia przedłużonych lub nadbudowanych żelem paznokci.
Przy dobrej kondycji paznokcia oraz przy odpowiednim przygotowaniu płytki świetnie sprawdzi się w nadbudowie naturalnego paznokcia.PRZEJRZYSTY SKŁAD

Wegańska receptura i etyczne rozwiązania, bez surowców pochodzenia zwierzęcego, potwierdzone przez międzynarodową organizację PETA.02 MASK PINK - JELLiX UV/LED GEL 30 ML

★★★★★
Cena 83,00 zł
Dostępność: 250 W magazynie

JELLIX – KONSYSTENCJA GALARETKI

Jellix to profesjonalny i wegański żel budujący UV/LED do paznokci w formie galaretki. Jego nowoczesna formuła świetnie sprawdza się podczas budowania paznokci awangardowych o ekstremalnych kształtach. Ze względu na swoją konsystencję nie zalewa skórek, dlatego świetnie sprawdzi się także dla osób początkujących.PRZEJRZYSTY SKŁAD

Wegańska receptura i etyczne rozwiązania, bez surowców pochodzenia zwierzęcego, potwierdzone przez międzynarodową organizację PETA.

Polerka Wybłyszczająca

Cena 5,00 zł
Dostępność: 5609 W magazynie
Polerka – profesjonalne akcesorium do wpolerowania preparatu Bye 1. Optymalna gradacja gwarantuje szybkie i precyzyjne nadawanie kształtu paznokciom i tipsom oraz matowienie ich powierzchni. Blok polerski wykonany jest z najwyższej jakości gąbki i tworzywa, przeznaczony do profesjonalnej stylizacji paznokci.

FIRST BOND - PRIMER NON-ACID 15 ML

★★★★★
Cena 37,00 zł
Dostępność: 1120 W magazynie
Profesjonalny preparat zwiększający przyczepność, niezbędny do przygotowania naturalnej płytki przed zastosowaniem lakierów hybrydowych, żeli oraz akryli.