MATRIX Nail Repair Treatment

Preparat do regeneracji macierzy paznokcia. Formuła Vegan, zawierająca roślinne komórki macierzyste z ekstraktu pszczelnika wąskolistnego, nazywanego Northern Dragonhead.

PRZEZNACZENIE:

Produkt polecany do regeneracji i odbudowy paznokcia z tendencją do onycholizy tj. odwarstwiania się płytki paznokciowej od łożyska – wspomaga proces odbudowy i znacznie skraca okres kuracji, skutecznie regeneruje osłabione łożysko, stymuluje odrost naturalnej płytki paznokcia i zwiększa jego grubość, spaja ze sobą rozwarstwiony paznokieć. Jest to preparat bezwodny – tworzy środowisko niesprzyjające do rozwoju grzybów i bakterii, w przypadku onycholizy może być aplikowany bezpośrednio na łożysko (pod paznokieć).

Zwiększa grubość płytki średnio o 39,8% po 28 dniach regularnego stosowania.

Badania przeprowadzone i potwierdzone przez niezależne laboratorium, poświadczyły następujące DZIAŁANIA I WŁAŚCIWOŚCI produktu:

 • Odpowiedni do stosowania w przypadku uszkodzonej macierzy (przy pękniętym paznokciu) – 100% pozytywnych odpowiedzi
 • Polecany do stosowania w przypadkach pojawienia się separacji płytki i łożyska paznokcia (np. przy onycholizie) – wspomaga proces odbudowy, znacznie skraca okres kuracji (leczenia) – 100% pozytywnych odpowiedzi
 • Odpowiedni do skutecznej regeneracji łożyska osłabionych paznokci – 100% pozytywnych odpowiedzi
 • Przyspiesza wzrost paznokcia – 75% pozytywnych odpowiedzi
 • Zwiększa grubość odrastającego paznokcia – 80% pozytywnych odpowiedzi
 • Nawilża płytkę paznokcia – 95% pozytywnych odpowiedzi
 • Uelastycznia płytkę paznokcia – 85% pozytywnych odpowiedzi
 • Przeznaczony do stosowania na paznokcie dłoni i stóp  - 100% pozytywnych odpowiedzi
 • Stymuluje odrost naturalnej płytki paznokcia – 85% pozytywnych odpowiedzi
 • Spaja ze sobą rozwarstwiony paznokieć – 75% pozytywnych odpowiedzi
 • Odżywia łożysko paznokcia dostarczając substancji aktywnych – 95% pozytywnych odpowiedzi

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieś niewielką ilość produktu na paznokieć. Wmasuj w płytkę i jego okolicę. Czynność powtarzaj regularnie, dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Preparat może być stosowany przez cały okres jego przydatności (dwa lata od daty produkcji), niezależnie od momentu jego otwarcia.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Zawiera witaminę A. Przed użyciem należy uwzględnić jej dzienne pobranie.

Przeciwskazaniem do stosowania produktu jest potwierdzona nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu oraz zmiany zapalne w miejscu stosowania.

 

POJEMNOŚĆ: 15 ml

Produkt w 100% wegański – nie zawiera Colostrum (siary bydlęcej), ani innych składników odzwierzęcych.

INGREDIENTS: Glycine Soja Oil, Silica Silylate, Persea Gratissima Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-6 Polyhydroxystearate, Polyglyceryl -6 Polyricinoleate,  Polyglycerin-6, Apium Graveolens Seed Extract, Aqua, Glycerine, Ethanol, Dracocephalum Ruyschiana Cell Culture Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate,   Arachis Hypogaea Oil,  Ascorbyl Palmitate,  Limonene

Dołącz do B2B

02718

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Wystawiono 0 opinii 0/5
★★★★★
Ilość
Produkt dostępny

2 innych produktów w tej samej kategorii: