Olejek zapachowy przeznaczony do użycia w kominku zapachowym, podgrzewaczu lub dyfuzorze. Sprawi, że we wnętrzu rozniesie się zmysłowy i słodki zapach różowych peonii. Produkt jest alternatywą dla świeczek zapachowych, ma przyjemny i świeży aromat, który pomaga w utrzymaniu dobrego nastroju. Olejek jest w 100% wegański.

Zapach: kwiat różowych peonii

 

Pojemność: 15 ml

 

Sposób użycia: 
 
W zależności od pożądanej intensywności zapachu – dodać od 5 do 20 kropli do zbiorniczka na wodę.

 

Środki ostrożności:

Produktu NIE NAKŁADAĆ na skórę. 

Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Może powodować reakcję alergiczną skóry.

Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

 

Skład:
 ALDEHYD Α-HEKSYLOCYNAMONOWY; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-OKTAHYDRO-2,3,8,8-TE - TRAMETYLO-2-NAFTYLO)ETAN-1- ON; ACETYLOCEDREN; LINALOL; OCTAN 4-TERT-BUTYLOCYKLOHEKSYLU; OCTAN LINALYLU; SALICYLAN BENZYLU; OLEJEK CYTRYNOWY; D-LIMONEN; CYTRONELLOL; JAŁOWIEC, JUNIPERUS MEKSICANA, EKSTRAKT; PENTADEKAN-15-OLID; KUMARYNA; BERGAMOTKA, EKSTRAKT; Α-METYLO-1,3-BENZODIOKSOLO-5-PROPIO - NALDEHYD; (ETOKSYMETOKSY)CYKLO - DODEKAN; 7-HYDROKSYCYTRONELLAL

Dołącz do B2B

02780

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Wystawiono 0 opinii 0/5
★★★★★
Ilość
Produkt dostępny

16 innych produktów w tej samej kategorii: