Aktywne filtry

Filiżanka firmowa

Cena 59,99 zł
Dostępność: 35 W magazynie
Czas na odrobinę magii. Nowoczesny, prosty kształt filiżanki doda niepowtarzalnego charakteru wnętrzu Twojego salonu oraz pozwoli Twoim klientom zanurzyć się w luksusie. Od teraz kawa i herbata wkraczają na nowy poziom doznań smakowych.

Kolorowanka dla dzieci

Cena 19,99 zł
Dostępność: 511 W magazynie
Oryginalna kolorowanka Yokaba. Praktyczna zabawka, rozwijająca kreatywność najmłodszych, którzy towarzyszą klientom w trakcie wizyty w salonie.

Kredki firmowe

Cena 9,99 zł
Dostępność: 129 W magazynie
Ekologiczne kredki w 12 kolorach. Wykonane są z naturalnego drewna, nielakierowane. Idealnie dopełnienie do kolorowanki Yokaba.

Kubek firmowy

Cena 49,99 zł
Dostępność: 64 W magazynie
Odkryj na nowo smak aromatycznej kawy lub herbaty z kubkiem Yokaba. Czarna powłoka tworzy aurę tajemniczości i pobudza zmysły. Duża pojemność, prosty i uniwersalny kształt sprawiają, że każdy łyk sprawia przyjemność.

Ołówek drewniany Yokaba

Cena 2,00 zł
Dostępność: 151 W magazynie
Ekologiczny ołówek świetnie sprawdza się jako praktyczne narzędzie marketingowe do notatek. Wykonany jest z surowego, nielakierowanego drewna.

Podkładka silikonowa Yokaba 40 cm x 30 cm

Cena 39,00 zł
Dostępność: 688 W magazynie

Profesjonalna podkładka silikonowa pod dłonie w kolorze mlecznym z logo Yokaba w kolorze czarnym. Jej kolor podczas robienia zdjęć odpowiednio skupia światło aby kolor fotografowanych paznokci był bardziej wyraźny.